Stanislav Soroka, Mgr.,MBA
riaditeľ spoločnosti
Brief info

Obec: Bardejov
Vek: 45 rokov

Číslo na hlasovacom lístku: 35
Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA, Sloboda a Solidarita, ZAĽUDÍ

Stanislav Soroka je rodený Bardejovčan ktorého každý fanúšik športu pozná ako prezidenta futbalového klubu Partizán Bardejov. V rámci neho sa aktívne venuje mládeži a rád podporuje aj rôzne iné športy a športové kluby. S manželkou sú rodičmi piatich detí.

Je úspešným manažérom. Podniká v oblasti gastronómie a stavebníctva, zamestnáva niekoľko stovák zamestnancov doma aj v zahraničí. Má na konte dôležité odborné stavebné práce na zahraničných diaľničných projektoch. Zanietenie pre oblasť dopravy a technológie ako také ho priviedli až do pozície poradcu štátneho tajomníka Ministerstva dopravy. Už štyri roky je aktívnym poslancom Mestského zastupiteľstva. Stanislav Soroka sa aktívne venuje seniorom. Bardejovské zariadenia sociálnych služieb štedro podporoval aj v období pandémie. Okrem toho organizuje viacero športových a kultúrnych akcií v meste.

V duchu hesla „Všade dobre v našom kraji najlepšie“ chce aktívne participovať na budovaní Moderného kraja s dôrazom na inovácie, dopravnú dostupnosť, sociálnu starostlivosť, šport a kultúru.

Zamestnanie:
TRU - MAL , s.r.o. - riaditeľ
SETL SK, s.r.o. - konateľ
Partizán Bardejov, s.r.o. - konateľ
Partizán Bardejov BŠK a.s. - predseda predstavenstva
Poradca štátneho tajomníka Ministerstva dopravy a výstavby SR

Kontakt:
stanosoroka2022@gmail.com
stanosoroka.sk