👉 Bude to 5 rokov, čo sme spolu s tímom prejavili túžbu rozhýbať Prešovský kraj.

✅ Predstavili sme víziu dať konečne do poriadku krajské cesty, zlepšiť aj pracovné možnosti a pomôcť rodinám. Dnes pociťujem hrdosť a zároveň pokoru, keď môžem povedať, že sa to podarilo. V každej z týchto oblastí sme urobili poctivý kus práce a za úsilím celého môjho tímu stoja reálne VÝSLEDKY.

👉👉Pozrite si tu ich úvodný prierez: https://kdh.sk/za-majerskeho-sa-zrekonstruovalo-o-50-viac-ciest-kraj-je-prvykrat-bez-havarii/

➡ Ďalšie výsledky budeme prezentovať v rámci okresov.

✅ Tieto výsledky nás motivujú ísť ďalej. Lebo vidíme, že keď sa slová menia na činy, môžeme ľuďom naozaj pomáhať. Sme odhodlaní pokračovať v úspešnej ceste ROZVOJA, na ktorú náš kraj nastúpil napriek ťažkému obdobiu pandémie a krízy. Chceme nadviazať na začatú prácu a celý rad rozbehnutých projektov. A prirodzene predstavíme aj nové dôležité impulzy pre náš Prešovský kraj, aby mohol v nasledujúcom období ľuďom pomáhať ešte viac.

➡ Túto víziu sme sa rozhodli predstavovať postupne v najbližších týždňoch.

👉 Dnes chcem osobitne poďakovať tímu 65 kandidátov na poslancov PSK, s ktorými do toho ideme spoločne. Zástupcovia Kresťanskodemokratického hnutia, strán Za ľudí, Sme rodina a Sloboda a solidarita v Prešovskom kraji vytvorili koalíciu, ktorá má rovnaký cieľ, aký som si stanovil aj ja osobne pred 5 rokmi: dať ľuďom v našom kraji VÝSLEDKY.

Náš kraj sme vo veľkej miere spoločne postavili na nohy a teraz môžeme ísť ďalej. Pozývam Vás k spolupráci a už teraz ďakujem za Vašu dôveru!